Lustra łazienkowe – zobacz, co musisz wiedzieć!

Lustra łazienkowe zamontować można na wiele sposobów. Technologia montażu uzależniona jest od jego wielkości i pomieszczenia gdzie chcemy, aby się znajdowało.
Wykorzystując dzisiejsze lustra można odmłodzić mieszkanie albo wpisać do niego podmuch nowoczesności. Lustro służące do oglądania się oraz poprawiania wizerunku, dzięki pomysłowości producentów, już dawno przestało wykonywać jedynie swoją naturalną rolę. Dziś lustro jest czymś więcej o czym świadczą najnowsze kolekcje wybitnych producentów. Półka pod lusterkiem jest czasami bardzo przydatna, dlatego jeszcze częściej można spotkać linię luster seryjnych z specjalnymi półeczkami umieszczanymi na dodatkowych uchwytach w dole lustra. Lustro powinno również być przymocowane około 20 cm nad umywalką, co zabezpieczy je przed zachlapywaniem wodą. Małe lustro trzeba dostosować do wzrostu danej osoby. Musi być wtedy zawieszone tak, aby wzrok użytkownika padał odpowiednio na wysokości 3/4 od dolnej krawędzi. Wielkie lustra naścienne stały się atrakcyjnym zabiegiem na nadanie oryginalnego projektu łazienkom. Lustra tego typu umożliwiają nam sporą przestrzeń odbijającą, dodatkowo powiększają wizualnie przestrzeń w toalecie oraz rozświetlają pomieszczenie. Ustanawiają centralny punkt łazienki, przekazując jej innowacyjny oraz elegancki wizerunek. Duże lustra łazienkowe są najczęściej szlifowane, co gwarantuje nam wygodne oraz modne wykończenie krawędzi.

Nieszablonowe podświetlane lustra łazienkowe dają nam dużo więcej możliwości ich wykorzystania. Lustro w obecnych czasach to nie tylko detal wyposażenia, w jakim możemy na siebie spojrzeć, ale jednocześnie kluczowy czynnik aranżacji!
Jeśli chcesz mieć okazję bardzo precyzyjnego przejrzenia się w lustrze, na powierzchni tradycyjnego lustra możesz umieścić tzw. lusterko kosmetyczne, które dzięki przyssawkom może być swobodnie przesuwane po powierzchni lustra. Lusterko kosmetyczne możesz także umieścić na osobnym uchwycie ściennym, a także zamówić lustro łazienkowe z zintegrowanym lusterkiem kosmetycznym. Lustra podświetlane są nowoczesnym oświetleniem i napawają się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza ze względu na szereg właściwości, jakimi się wyróżniają. Poza tym są uniwersalne – idealnie łączą się z każdym pomieszczeniem, bez względu na styl i wygląd pomieszczenia. Podświetlenie LED – nierzadko okazuje się, że montaż czegoś tak oczywistego jak światło nadaje naszej ubikacji nowego, nastrojowego klimatu. Zwłaszcza gdy uwielbiamy kąpiele przy przygaszonym świetle, wprawi to nas w doskonały nastrój a także doda charakteru pomieszczeniom. Półki instalowane poniżej lustra łazienkowego to praktyczne rozwiązanie, jakie umożliwia mieć pod ręką dodatki łazienkowe. Jeżeli chcemy mieć swobodny dostęp do większej liczby rzeczy, warto przemyśleć montaż wnęki ściennej, w której ulokujemy lustro łazienkowe. Inne rozwiązanie to witryny, które pomieszczą jeszcze więcej urządzeń, ale to, co wybierzemy, zależy od wielkości naszej toalety. Lustra do łazienki podświetlane to niezwykle praktyczny aspekt umeblowania naszego pomieszczenia. Zamontowane taśmy ledowe ułatwiają precyzyjne ubranie się, wykonanie fryzury czy umalowanie. Lustra łazienkowe z podświetleniem ledowym, to także idealny projekt na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni – jej ożywienie oraz optyczne powiększenie. Tym bardziej, że producenci dają nam do wyboru także barwę światła – zimną czy cieplejszą a także oferują możliwość układu podświetlenia w wybrany sposób bądź kształt. Przy jego wykorzystaniu możemy także stworzyć niepowtarzalną aurę.

You may also like...