Biały prowansalski stół w kuchni – dlaczego warto?

Biały prowansalski stół w kuchni zawsze kojarzy nam się niezwykle przyjemnie oraz uroczo. Chyba każdy z nas marzy o jasnej, przytulnej sypialni, w których spożywanie posiłków jest prawdziwą przyjemnością. Stół do jadalni w stylu prowansalskim może spełnić wszelkie te oczekiwania. Sprawdź dlaczego warto umieścić go w naszym wnętrzu oraz dlaczego jest ponadczasowym meblem na długie lata.

stół kuchenny

Biały stół do jadalni w stylu prowansalskim cechuje się dużą elegancją oraz czyni nasze wnętrze niezwykle przytulnym. Styl prowansalskim charakteryzuje się przecież niewymuszoną elegancją, pewnym wakacyjnym luzem oraz zachęca nas do spędzenia w takiej aranżacji każdej chwili. Stoły w stylu prowansalskim mogą występować w kształcie zarówno prostokątnym, jak i owalnym, ale to właśnie owalne modele skupiają na sobie znacznie więcej uwagi i znacznie lepiej wpisują się w nasze wnętrza.

Biały stół do jadalni – zalety

Maksimum elegancji
Okrągły biały stolik umieszczony w centrum jadalni to rozwiązanie szczególnie eleganckie. Stół oprócz tego, że będzie spełniał wszystkie zadania, które są powierzone tego rodzaju meblowi, to jeszcze stanie się uroczą ozdobą naszego wnętrza. Biały stół w stylu prowansalskim idealnie komponuje się z delikatnymi dodatkami oraz świeżymi kwiatami. Posiłki spożywane w takim otoczeniu staną się niezwykle przyjemne, a nasz dom przykładem elegancji oraz wyszukanego stylu.

Przytulne wnętrze
Wnętrza w stylu prowansalskim są niezwykle przytulne, a nawet nieco idylliczne. Biały, okrągły stolik to strzał w dziesiątkę, jeśli jesteśmy fanami takich rozwiązań. Umieść go w centrum jadalni, otocz białymi, prostymi krzesłami i spraw, że nawet jadalnia stanie się ponadprzeciętnie przytulna. Co więcej, okrągły stolik nie zajmie nadmiernej ilości miejsca, przez co nasza przestrzeń pozostanie ergonomiczna.

Solidne wykonanie oraz ponadczasowe materiały
Białe stoliki w stylu prowansalskim są zazwyczaj wykonane z drewna. To sprawia, że są niezwykle solidne oraz odporne na działanie czasu. Taki stolik to inwestycja, która będzie cieszyła przez lata.

You may also like...