Miski WC – innowacja w twojej łazience!

Dzisiaj, kiedy ktoś modernizuje ubikację i chce to wykonać tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Jednak czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście myślę, iż lepiej jest wydać więcej i prócz praktyczności cieszyć się także piękną estetyką.
Współczesne miski WC wyróżniają się dużą stabilnością, odpornością oraz prostym montażem. Idealnie pasują do łazienek klasycznych, jak także tych zaaranżowanych w trendzie modernistycznym. Z uwagi na różnorakie kształty oraz odmienny design każdy może wyszukać rozwiązanie przystosowane do jego potrzeb oraz preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 30% oraz łatwe sprzątanie bez zastosowania silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko oraz zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia oczekiwania użytkowników szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek oraz klawiszy spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć harmonijnie z aranżacją wnętrza toalety. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w higienie umywalkę czy bidet, aniżeli znane nam dotychczas misy WC. Jest to rozwiązanie szczególnie rekomendowane do pomieszczeń współczesnych. Sprawdzi się również w wnętrzach o niewielkim metrażu, bo wizualnie powiększa przestrzeń. Z uwagi na brak relacji z podłożem mycie toalety jest dokładniejsze, prostsze oraz przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie wzorem oraz stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie należy martwić się nieprzyjemny huk powiązany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy delikatnie pchnąć, żeby deska zamknęła się sama, dyskretnie oraz bezpiecznie!

Miski toaletowe bezrantowe to najnowsze osiągnięcie projektantów wyposażenia toalet, jakie zdobywa coraz szerszą sławę. Z uwagi na brak kołnierza i innych niepotrzebnych wgłębień w ceramice Misa WC jest bardzo prosta do zachowania w czystości.
Współczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni funkcjonalnej toalety. Jej mocna bryła ma minimalistyczną linię, odpowiadającą aranżacji zgodnej ze współczesnymi nurtami. Miska WC dedykowana jest do umocowania na ścianie, przez co posiadasz łatwy dostęp do posadzki – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że zachowanie higieny jest jeszcze prostsze. Świetny wygląd w połączeniu z najwyższym stopniem czystości to jedynie niektóre korzyści płynące z bezrantowej misy wc. Miski WC są umieszczane na ścianie. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie przycisk spłukujący. Dużą zaletą podwieszanych misek WC jest to, iż niezwykle łatwo jest wyczyścić podłogę pod toaletą. Dodatkowo można ją postawić na większej wysokości, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim ogromny krok w stronę dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, że ubikacja, a szczególnie wucet to skupisko bakterii. Kołnierz w wc utrudnia precyzyjne mycie a także oczyszczenie tej części miski, która jest niezauważalna dla oka, a w której zbiera się wiele zanieczyszczeń. Dobry płyn oczyszczający oraz szczotka niewątpliwie uproszczą oczyszczenie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej wykorzystania, spłukuje tylko część miski. Ten nieregularny przepływ sprawia, iż brud zgromadzony pod kołnierzem jest trudny do wyeliminowania. Jednak miska bezkołnierzowa, nazywana też bezrantową ma profesjonalne, wyprofilowane kanały (wyżłobienia), jakie umożliwiają łatwy przepływ wody po całym obwodzie wc. Woda przepływa przez kanał i proporcjonalnie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

You may also like...